SATIŞ  OFİSİ            

222 99 88

Makaleler

Araç Takip sistemi Ve Mobil DVR
Araç Takip sistemi Ve Mobil DVR
Araç Takip sistemi Ve Mobil DVR

Trafik Kurallarına uyulmasını ve güvenli sürüşü sağlayın

Görüntülü Araç Kontrol sistemi, araçların kötü kullanılmasını ve hız yapılmasını engelleyerek trafik kurallarına uyulmasını sağlar. Araç kullanım şeklinin izlendiğini bilen araç şoförü sürüş alışkanlıklarını düzeltir.

Kontrolü Arttırın

24 saat kayıt esasına dayalı sistem sayesinde araç üzerindeki kontrolünüz artar. Araç kullanıcısı üzerinde otomatik kontrol mekanizması oluşturur.

Yolcu Taşıma Güvenliği en üst seviyede

Sürekli izlenebilen görüntüler sayesinde yolcu taşıyan araç şoförlerinin kural ihlali, ışık ihlali, hız ihlali yapma durumları asla gözden kaçmaz. Bu davranışlarda bulunan şoförlere daimi kontrol mekanizması oluşturarak trafikte can ve mal kaybı oranları minimuma indirilir.

Haklıysanız Yola Devam

Kaza anını, kaza öncesi görüntüleri kaydeden cihaz haksız yere suçlanmanıza engel olur. Araçtaki şahidiniz Road Eagle sayesinde tanımadığınız kişilerin yanlış beyanları canınızı sıkmaz. Yolu kapatıp kaza tutanak formu yazmanıza gerek kalmaz.

Yakıt Tasarrufu

Araçların kötü kullanımını, ani hızlanmaları, yavaşlamaları, savrulmaları ve hız yapılmasını kontrol ederek yakıt tasarrufu sağlarsınız. Aynı zamanda iş dışı seyahatler nedeniyle gereksiz araç kullanımını engelleyerek yıllık bakım, onarım masraflarını da azaltmış olursunuz.

Farklı Yolları Kullanma Oranı Minimum

Aracın söylenen güzergâhta gün içinde seyredip etmediğini izlersiniz. Farklı yolları kullanmalardaki geçerli nedenlerin olup olmadığına yol görüntülerini izleyip karar verirsiniz.

Sistemin özellikle kamu ve toplu taşıma araçlarının seyrüsefer emniyeti için iyi bir kontrol sağladığı ve araç sürücüsünün sürüş tekniği ve trafik kurallarına karşı tutumunu açıkça bize hem canlı, hemde 1 aylık kayıt süresi ile geçmiş kayıtlarını da muhafaza altına almaktadır. Özellikle aşağıda belirtiğim araçların trafik içinde yoğunluğu dikkate alındığında böyle bir sistemin hem trafik akışının daha emniyetli ve kontrollü olmasını sağlar.

Toplu taşıma araçları
Para taşıma araçları
Taksiler
Okul Otobüsleri
Polis Araçları
Kamu ulaşım Araçları
Ambulanslar
Acil Durum Araçları
Filo Araçları
Vapurlar, yat, tekne
Servis Bakım Araçları

Tüm mobil araçlarınızda olan bitenden artık haberdar olacaksınız.

Seyahat halindeki aracınız harita üzerinde nerede, hangi hızda hareket ettiğini, ne durumda olduğunu sesli ve görüntülü olarak gerçek zamanda izlersiniz. İsterseniz 24 saat kayıt yapabilir, isterseniz canlı olarak internetten izleyebilirsiniz. Mobil İzleme Sistemi, alarm sistemine de bağlı olduğundan aracınızı sürekli izler, istem dışı durumlarda çok uzaklarda olsanız da sizi uyarır.
Mobil İzleme Sistemi, topluma ve araç kullanımında yeni alışkanlıklar kazandırıyor.

Mobil DVR Cihazları

- Dahili Görüntü Kaydı
- Araç İçi İnternet Kullanımı
- Kablosuz Görüntü Aktarımı
- Online Canlı İzleme
- Kaza Ve Park Riskini En Aza İndirme.
- 6 Ay Öncesini Bile Aracı Tekrar İzleme İmkanı
- Araç Giderlerini En Aza İndirme
- Denetlenen personelin gelişen iş disiplini
- Araç hırsızlığının önlenmesi
- Personel, Yolcu, Araç ve Mal güvenliğinin artırılması
- Trafik kurallarına devamlı uyulması
- Tüm Araçlara Uygulanabilir Olması
3g Bağlantısı Sayesinde Aracınızı Ev Ve İşyerinizden

CANLI İZLEYEBİLİRSİNİZ..

GPS DESTEĞİ ( Opsiyonel )
Web üzerinden masaüstü rahatlığı ile Gps Araç Takip Sistemi’ne dilediğiniz zaman internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde girebilirsiniz. Gps’i kullanarak araçlarınızı sokak detaylı Türkiye ve Dünya haritaları üzerinde izleyebilir; hızlarını, güzergâhlarını ve daha birçok bilgiyi canlı olarak takip edebilirsiniz.

Nasıl Çalışır? Gps size daha esnek ve daha verimli şekilde çalışma olanağı sağlar. Araçlarınızı izleyebilmeniz için aracınıza bir GPS ünitesi monte edilir. Bu cihaz uydudan aldığı konum, hız, mesafe vb. telematik bilgileri GPRS vasıtasıyla iletişim merkezine gönderir. Partnerimizin Sunucuları tarafından alınan bilgiler derlenerek internet üzerinden izlenebilecek formata çevrilir.Gsm şirketi ücretleri ekstra anlaşma ile aylık faturanıza ilave edilir

PANİK BUTONU ( Opsiyonel )
Güvenlik Araçları, Vip Taşıyan Araçlar, Taksiler, Üst Düzey Güvenlik gerektiren yada gasp olasılığı olan her türlü araçta Panik Butonuna basılarak Merkezi İzleme sisteminde uyarı verilmesi,3G bağlantısı ile araç içi canlı olarak kontrol edildikten sonra Emniyet güçlerine haber verilerek Gps sistemi üzerinde görülen koordinat ve harita bilgisi ile Nokta atışı yapılarak anında olay yerinde müdahalede bulunması sağlanır. İzleme ücretleri extra anlaşma ile aylık faturanıza ilave edilir.

3G İLE CANLI İZLEME ( Opsiyonel )
Aracınızı 3G ile Heran Her yerden canlı izlemek hatta Destekleyen Cep telefonunuzdan Canlı görüntüleme şansınız bulunmaktadır. Gsm şirketi ücretleri ekstra anlaşma ile aylık faturanıza ilave edilir.

WİFİ İLE YEDEKLEME
Araçların Toplanma bölgesi yada garajlarda durakladığı anlarda görüntülerin Wifi ( Kablosuz ) olarak aktarılması için araçlara bağlanılarak yedeklerin alınması sağlanmaktadır.SAYGILAR
EMRAH SARARİLETİŞİM

  • (+90) 212 222 99 88
  • satis@mesaguvenlik.com
  • (+90) 212 220 11 31

  • Perpa Tic. Mer. A Blok Kat:8 No:801
    Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
© Mesa Güvenlik A.Ş. 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır