SATIŞ  OFİSİ            

222 99 88

ÜRÜNLER

Tüm Güvenlik Ürünlerimiz
Box Kameralar
Box Kameralar
Box Kameralar
En çok kullanılan güvenlik kameralarıdır. Özellikleri opsiyonal olduğundan istenilen ortamda istenilen görüntü kalitesi alınabilir. Lens ve ayak isteğe bağlı olarak farklı özelliklerde takılabilir. Ayrıca dış ortamda kullanılacaksa muhafaza ünitesi alınması gerekmektedir.

Diğer kameralara göre çok daha fonksiyonel olduklarından en çok tercih edilenler arasındadır. Bu kameralarla uzak veya yakın dar veya geniş açılı görüntü alabilirsiniz. Tavsiye edilen kamera kalitesi 480 Tv Line ve üzeri kameralardır. Daha aşağı özellikte ki kameralarda istediğiniz kalite görüntüyü alamayabilirsiniz.
Speed Dome Kameralar
Speed Dome Kameralar
Speed Dome Kameralar
Uzak mesafeli görüntülerin takibasyonu için kullanılır. yakınlaştırıp görüntüyü netleştirmeyi sağlar. hem optik hem dijital yakınlaştırma yapabilir. Speed Dome Kameralar tip olarak aynen Sabit dome kameraya benzerler sadece sabit dome kameradan daha büyüktürler ve Hareketlidirler.Merkezde bulunan operatör tarafından otomatik olarak sağa sola –Yukarı aşağı döndürülebilirler aynı zamanda istenilen noktaya zoom yapabilme imkanı mevcuttur. Bu tür kameralar günümüzde genellikle 35x kadar zoom yapabilme imkanları mevcuttur.
İp Kameralar
İp Kameralar
İp Kameralar
İp kameralar diğer analog kameralardan daha yüksek görüntü kalitesine sahiptir. Görüntü kayıdı için ayrıca kayıt cihazı kullanmanıza gerek almaz. Kayıttaki güntünleri ayrıca başka formata çevirmeye gerek bırakmaz ve videoları aracısız seyredebilirsiniz. Büyük projelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. IP Güvenlik Kameraları Sabit,Dome,Speed Dome olabilmektedirler Diyer kameralardan farkları direk olarak network a takılabilme imkanlarıdır. Buda bu kameraların daha esnek olmasını ve kurulma ve genişlemede büyük kolaylıklar sağlamasına imkan vermektedir.
HD-SDI Kameralar
HD-SDI Kameralar
HD-SDI Kameralar
Hd-sdi kameralar İp kameralarla aynı kalitede video yayını yapmaktadır. İp kameralardan farkı analog kamera sistemi alt yapısı kullanılması ve hali hazırda analog sistemi monte edilerek kurulmuş olan güvenlik sistemini hiç bozmadan hd-sdi kameraları monte edebilmeniz ve maliyeti ip kameralara göre daha fazla düşürebilmenizdir. 1080p kalitede video yayını yapabilirler buda hd video yayını demektir.
Dome Kameralar
Dome Kameralar
Dome Kameralar
Dome Tip Kamera lar aynen Sabit kamera larda olduğu gibi herhangi bir hareketi olmayan baştan ayarlandığı noktayı sabit olarak izleyebileceğiniz kameralardır.Dome denmesinin sebebi Kubbeye benzer bir yapısının olmasıdır.Dome kamera lar lensleri üzerinde olduğu için ayrıca lens gerektirmezler bu yüzden genellikle daha ucuzdurlar.
IR Gece Görüşlü Kameralar
IR Gece Görüşlü Kameralar
IR Gece Görüşlü Kameralar
İngilizcesi Day&Night olan güvenlik kameraları ışık hassasiyetine göre renkli veya siyah&beyaz olarak çalışır. Gündüzleri renkli, hava kararmasından sonra ise (ışık seviyesinin belli bir lux değerinin altına düşmesinden sonra) siyah & beyaz konumuna geçen kameralardır. Hem iç hem diş mekan uygulamalarında çözümler getirir.
Gizli Kameralar
Gizli Kameralar
Gizli Kameralar
Gizli kameralar genelde yasal veya yasadışı izlemeler için kullanılan ebatları küçük görüntü kaliteleri yeterli ve aynı zamanda sesli kameralardır. bazıları kablolu bazıları kablosuz çalışabilir. Gizli kameralarda genelde gece görüş özelliği bulunmaz.
Ahd Kameralar
Ahd Kameralar
Ahd Kameralar
AHD teknolojisi: Herhangi bir gecikme ve kayıp olmadan 500 m mesafeden bir koaksiyel ile 720p/1080p kalitesi. AHD, normal koaksiyel kablo üzerinden 500 m mesafeden herhangi bir gecikme veya kayıp olmadan çalışan HD/FullHD video, ses ve kontrol sinyali aktarım teknolojisidir. Ürünleri, video izleme sistemleri üreticilerinden çoğunun video kaydedicileri ve video kameralarına uygulanabilen Ünlü Koreli şirket NEXTCHIP, AHD teknolojisini geliştiren firmadır.
[1] ilgili ürün


İLETİŞİM

  • (+90) 212 222 99 88
  • satis@mesaguvenlik.com
  • (+90) 212 220 11 31

  • Perpa Tic. Mer. A Blok Kat:8 No:801
    Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
© Mesa Güvenlik A.Ş. 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır