Bilgi                      

444 5 802

Kurumsal

Adres Bilgileri
MESA GÜVENLİK MLZ.İTH.İHR.SAN.TİC.A.Ş.
Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 8 No: 799 / 801 okmeydanı - Şişli / İstanbul
Tel : 0212 220 11 31
Faks : 0212 220 12 01
E-mail : salih@mesaguvenlik.com


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: MESA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İletişim Bilgileri
YÖNETİM KURULU
M. Salih KELEŞ - Dahili :1124
salih@mesaguvenlik.com
YÖNETİM KURULU
M. Ali KELEŞ - Dahili :1123
info@mesaguvenlik.com
KOORDİNATOR
Nilgün AYDIN - Dahili :1117
nilgun2@mesaguvenlik.com

WEB GRAFİK TASARIM
Müjdat BAŞTÜRK
bilgi@mesaguvenlik.com

 - PAZARLAMA DEPARTMANI
PAZARLAMA SATIŞ UZMANI
Zülfikar ALTUNAY
zulfikar@avenir.com.tr
  SATIŞ TEMSİLCİSİ
Mine KOÇER - Dahili : 1113
mesa3@mesaguvenlik.com 
  SATIŞ TEMSİLCİSİ
Arzu SELVİTOPU - Dahili : 1114
arzu@avenir.com.tr   
  SATIŞ TEMSİLCİSİ
Büşra KOYUNCU - Dahili: 1115
satis5@avenir.com.tr 
KARADENİZ SATIŞ SORUMLUSU
Gökhan GÖKOĞLU
Gsm Acil: 0544 457 27 13
gokhan@avenir.com.tr 
  ADANA BÖLGE SATIŞ MÜDÜRÜ
Tülin BALLI
GSM Acil : 0549 244 04 24 
SATIŞ TEMSİLCİSİ
Gamze ÖZTÜRK - Dahili: 1113
satis3@avenir.com.tr
   
 - MUHASEBE DEPARTMANI
MUHASEBE
Kadir Tolga SELÇUK - Dahili : 1118
muhasebe5@avenir.com.tr
 

MUHASEBE
M. Akif CEVAHİR - Dahili :1116
muhasebe6@avenir.com.tr

MUHASEBE
Havva ERKAPLAN - Dahili: 1119
muhasebe4@avenir.com.tr
MUHASEBE
Seda GÜNEY - Dahili: 1120
muhasebe4@avenir.com.tr
 - TEKNİK SERVİS DEPARTMANI
  TEKNİK SERVİS SORUMLUSU
Emrah SARAR - Dahili :1126
GSM Acil : 0537 321 15 52
esarar@avenir.com.tr
teknik@mesaguvenlik.com
  TEKNİK DESTEK
Murat ÖZLEK - Dahili:1125
mozlek@avenir.com.tr
GSM Acil : 0539 740 54 13
 

TEKNİK DESTEK
Hakan ÇETİN - Dahili:1128
hcetin@avenir.com.tr 

TEKNİK DESTEK
ÜmitCan YAVUZ - Dahili : 1127
GSM Acil : 0538 695 05 11
uyavuz@avenir.com.tr

   TEKNİK TAMİR
Ersen ÇİMEN
 

TEKNİK TAMİR
Fatih GÜLMEZ
fgulmez@avenir.com.tr  

IP TEKNİK DESTEK
Rezan SAKAR - Dahili:1135
rezan@avenir.com.tr
GSM Acil : 0554 237 48 28
   

 - ÜRÜN KABUL 

  ÜRÜN KABUL
Selman GÖK - Dahili: 1129
ÜRÜN KABUL
Kadri AY - Dahili: 1129

 - DEPO SEVKİYAT 

DEPO SORUMLUSU
Ahmet BİLGİÇ : DAHİLİ : 1130
ahmet@mesaguvenlik.com
DEPO PERSONELİ
Nurullah


İLETİŞİM

  • (+90) 212 222 99 88
  • satis@mesaguvenlik.com
  • (+90) 212 220 11 31

  • Perpa Tic. Mer. A Blok Kat:8 No:801
    Okmeydanı - Şişli / İSTANBUL
© Mesa Güvenlik A.Ş. 2014 - Tüm Hakkı Saklıdır